fbpx

Про нас

Компанія «My Money» – розумний вибір для швидкого кредитування

Наш портал «My Money» – це перш за все ваш помічник в будь – яких грошових питаннях, адже компанія пропонує простий, якісний інтерфейс сайту та кращі кредитні  пропозиції  за розумною ціною.

Створивши зручний сервіс, наші спеціалісти в першу чергу попіклувались про майбутніх та вже існуючих клієнтів, адже саме на порталі «My Money» ви знайдете фінансові поради, інструкції щодо правильного користування, а також оформлення займу та безліч іншої корисної інформації в розділі – «Блог».  Аналізуючи і вивчаючи потреби кожного клієнта, компанія зуміла зробити найбільший серед усіх інших порталів  – сервіс мікрофінансових організацій, тільки з найбільш вигідними умовами надання кредитів онлайн та різноманітних послуг. Скористатись сайтом можна в будь – який час дня, чи ночі з допомогою мережі Інтернет, без додаткових паперових документів, довжелезних черг та вивісок «вихідний».

Чому варто взяти кредит на карту від компанії «My Money»?

Простий процес отримання. Подача заявки на позику надзвичайно проста і фактично – миттєва, адже заповнення анкети та отримання відповіді щодо кредитування від мікрофінансової організації займає лише кілька хвилин. Після завершення перевірки вашої особистої інформації, обрана вами сума в якості кредиту, автоматично опиниться на банківській карті Visa, або ж MasterCard.

Доступний займ онлайн. Для того, аби скористатись послугою швидкого кредитування від одної з українських МФО на порталі «My Money», вам доведеться лише знайти розумний гаджет з доступом до мережі Інтернет. Не варто хвилюватись про пошуки поручителів, застави нерухомості та різноманітних довідок, адже паспорт та ідентифікаційний код – це все, що потрібно від  клієнта.

Зручність оформлення кредиту. Непередбачувані ситуації можуть настати в будь – який час доби та навіть у святкові дні, або ж державні вихідні. Зазвичай графік роботи стаціонарних банківських відділень, ломбардів або ж кредитних брокерів має свої обмеження. Однак, ця інформація аж ніяк не стосується порталу «My Money», адже наші мікрофінансові організації пропонують займ цілодобово і в будь – які календарні дати.

Швидка позика на усі потреби. Отримати гроші в борг від МФО може кожен повнолітній громадянин України. Для сервісу не важливо ваше місце роботи, соціальний статус, або ж ціль кредитування, адже ми довіряємо кожному клієнту. Можна отримати гроші до зарплати, стипендії, державної допомоги, чи пенсії, головне правильно обрати мікрофінансову організацію з кращими пропозиціями.

Безпека кожного клієнта – гарантована. Портал «My Money» – відповідальна компанія, що працює лише з перевіреними та надійними мікрофінансовими організаціями, які ведуть свою діяльність  з офіційною ліцензією на видачу позик за умовами фінансового кредиту. Наші партнери повністю забезпечують потенційного клієнта конфіденційністю, гарантують безпеку особистої інформації та виключають будь – яку можливість потрапляння даних позичальників в шахрайські схеми.

Скориставшись та оцінивши переваги сервісу «My Money», ви легко зможете отримати кошти:

  • Для покупки побутової техніки, кухонного приладдя, засобів мобільного зв’язку, тощо.
  • Здійснити оплату комунальних послуг, абонементів в спортзал, майстер – класів, курсів іноземних мов, навчання в університеті та додаткового підвищення кваліфікації.
  • Зробити подарунки рідним та близьким на важливі події.
  • Відсвяткувати ювілей, день народження, хрестини, весілля, тощо.
  • Поїхати на відпочинок, або просто в захоплюючу подорож.
  • Відремонтувати автомобіль, помешкання і тд.

Усі потреби на які потрібна певна сума грошей, легко вирішується завдяки сервісу швидкого кредитування – «My Money».

Портал не має обмежень та підходить абсолютно усім клієнтам без винятку, робота кожної мікрофінансової організації повністю автоматизована і не важливе ваше місцезнаходження, адже якщо виникли фінансові труднощі їх варто вирішувати максимально швидко. Скористатись послугами нашого сервісу можна в будь – яких куточках України і навіть не виходячи з дому, адже так не доречно в іншій області шукати відділення банку та прив’язуватись до графіку погодинних робіт співробітників кредитної установи.

Як отримати кредит з мобільного на порталі «My Money»?

Усі українські мікрофінансові організації працюють за подібними алгоритмами видачі коштів, а якщо довіритись компанії «Гроші онлайн» та надійним МФО, тоді потрібно виконати прості 4 кроки для отримання позики:

1. Перейти на зручний та безпечний сервіс – «My Money».

2. Порівняти пропозиції та обрати одну компанію з найкращими та вигідними умовами швидкого кредитування.

3. Заповнити анкету, ввести свої особисті дані та відправити заявку.

4. Дочекатись позитивної відповіді щодо позики, та вже згодом SMS – повідомлення від банку з нарахуванням обраної суми на карту.

Компанія «My Money» працює саме для вас та з кожним днем шукає більш вигідні пропозиції займу онлайн від українських мікрофінансових організацій. Довіряйте лише надійним порталам та користуйтесь швидкими кредитами з мобільного із задоволенням.