fbpx

Зимовий відпочинок 2020: ТОП 7 місць для поїздки по Україні

Наша країна неймовірно красива та неосяжна, адже багато цікавих місць особливо в зимовий період року можуть не лише здивувати а й стати хорошою альтернативою Буковелю. Про зимовий відпочинок та ТОП 7 місць, які варто відвідати читайте нижче.

Наша країна неймовірно красива та неосяжна, адже багато цікавих місць особливо в зимовий період року можуть не лише здивувати а й стати хорошою альтернативою Буковелю. Про зимовий відпочинок та ТОП 7 місць, які варто відвідати читайте нижче.

1. Курорт Косино. Сюди рекомендують приїжджати саме взимку, адже термальні води стануть хорошим вибором для кожного. Косино пропонує різноманітні ванни, джакузі та повний спектр послуг для оздоровлення серцево – судинних захворювань і не тільки. Вода курорту містить корисні мікроелементи, тому від такого відпочинку не потрібно відмовлятись.

2. Садиба Святого Миколая. Хоча новорічно – різдвяний період благополучно добіг закінчення, проте відвідати садибу Миколая варто усім дорослим та дітям. Добрий та щедрий дідусь приймає гостей зі всіх куточків України, запрошує на різні майстер – класи та уроки по рукоділлю.

3. Закарпаття. Завдяки екологічному туризму та захоплюючим пейзажам, Закарпатська область може неабияк здивувати в зимовий період року. Розмірковуючи над прокладанням маршруту, не варто забувати про автентичні місця та «еко – села».

4. Чернівці. Це місто здатне підкорити серця усіх туристів, адже вражає своєю архітектурою, величезною кількістю пам’яток та музеїв. Відвідати їх усіх не вистачить і тижня, тому обирайте зимові канікули саме в цьому прекрасному місці.

5. Шацькі озера. Чомусь більшість людей впевнені, що в Шацьк варто відправлятись лише літом, проте такий мальовничий куточок України здатен вразити і взимку. Тут можна подихати свіжим повітрям, відвідати природні зони, замки, палаци, храми та села.

6. Мукачево. Це ще одне місто, красою якого можна насолодитись в будь – який період року, і взимку в тому числі. В його центрі височіє Ратуша, а на околиці – Замок Паланок.

7. Кам’янець – Подільськ. Містечко просто просякнуте історичним минулому, адже фортеці і кам’яні мости бачили не одне століття. Взимку вам влаштують – «Казку старої фортеці», після чого, ви обов’язково захочете повернутись сюди ще раз.

Звичайно, що любителям гірськолижного відпочинку, варто все – таки відвідати курорт Буковель, проте не варто зациклюватись лише на одному виді відпочинку, адже наша країна така чудова.

Якщо грошей на подорожі не вистачає – портал Money4Me.com.ua готовий завжди допомогти. Скористайтесь вигідним кредитом та вперед туристичними точками України.