fbpx

Яких помилок варто уникати підприємцям-початківцям?

Більшість людей вважають, що шлях будівництва власної справи не легкий, та доволі виснажливий. Звичайно, що доля правди в цьому таки є, згадуючи, до прикладу – відомих підприємців, які не одноразово терпіли невдачі та матеріальних збитків. Враховуючи їх досвід та помилки, можна знайти певні орієнтири для уникнення глобальних промахів у відкриті бізнесу.

Більшість людей вважають, що шлях будівництва власної справи не легкий, та доволі виснажливий. Звичайно, що доля правди в цьому таки є, згадуючи, до прикладу - відомих підприємців, які не одноразово терпіли невдачі та матеріальних збитків. Враховуючи їх досвід та помилки, можна знайти певні орієнтири для уникнення глобальних промахів у відкриті бізнесу.

1. Невміле розпорядження грошима. В моменти, поки власна справа ще не зовсім почала приносити стабільний дохід, варто попіклуватись про правильне розпоряджання фінансами. Більшість підприємців саме в такий час використовують особисті ресурси не зовсім раціонально, тому рано, чи пізно потерпають краху.

2. Неправильний штат працівників. Підприємці завжди намагаються вивести свій бізнес на найвищий рівень. Саме в такий період, роботодавці наймають шалену кількість працівників, що здатні втілити їхні амбіції в реальність. Однак, в підсумку витрачаються багато грошей, а результат стає менш видним.

3. Ігнорування коментарів і зауважень. Напевне, це одна з найпоширеніших помилок молодих підприємців – початківців. Насамперед таке твердження стосується саме критики, проте необхідно пам’ятати, що гарне конструктивне зауваження в наш час – на вагу золота. Вмійте просто дослухатись.

4. Відсутність маркетингової стратегії. Коли бізнес вже створений і приносить більш – менш стабільний дохід,  засновники вирішують зайнятись просуванням. Звичайно, що в першу чергу використовуються, бюджетні, маловідомі рекламні продукти, які не орієнтовані на цільову аудиторію. Найкраще – довірити таку роботу професіоналам своєї справи, адже саме вони зможуть правильно скласти маркетингову стратегію.

5. Економія на всьому. Кожен підприємець добре знає, що таке брак грошей, і в будь – якому випадку економія – це похвально! Проте, необхідно добре розуміти на чому саме можна зекономити, адже якщо найняти некваліфікованих програмістів – навряд вони зможуть зробити навіть банальне оформлення онлайн правильно саме для вашого сайту, теж стосується і бухгалтерів, юристів, тощо.

6. Скидання усіх обов’язків на себе. Створення бізнесу з нуля, заставляє витрачати енергію, сили та кошти. Звичайно, що на першому етапі засновнику потрібно взяти декілька завдань на себе. Однак, варто знати коли вчасно зупинитись, адже в кожному проєкті важливе – партнерство.

Напевно всі молоді підприємці зустрічаються з різними проблемами та нюансами під час створення своєї власної справи. В питаннях фінансової підтримки, варто довіряти надійному порталу – Money4Me.com.ua, адже саме тут кредит  мінімальним відсотком всього за 15 хвилин.