fbpx

Як заробити на квартиру в Україні?

Одним з найактуальніших питань, що хвилює кожну молоду сімю та й усіх жителів нашої країни – власне житло. Мрія про особисту квартиру напевно найбільш заповітна, адже так хочеться отримати ключ та відчути себе максимально щасливим в своїй оселі. Саме про те, як заробити та отримати кошти на таку покупку – читайте нижче.

Одним з найактуальніших питань, що хвилює кожну молоду сімю та й усіх жителів нашої країни – власне житло. Мрія про особисту квартиру напевно найбільш заповітна, адже так хочеться отримати ключ та відчути себе максимально щасливим в своїй оселі. Саме про те, як заробити та отримати кошти на таку покупку - читайте нижче.

1. Накопичення. Такий спосіб стане хорошим виходом для тих, хто володіє певною кількістю часу, адже якщо ви маєте в запасі кілька років, тоді можна обрати вигідний шлях економії і накопичення. Вже давно відомо, що хорошою практикою є – відкладання 20 відсотків своїх доходів, для так званої «фінансової подушки», а в перспективі ці гроші можна витратити на покупку омріяного житла.

2.  Заробітна плата за кордоном. Напевно, ні для кого не секрет, що оцінка людської праці в порівнянні з вітчизняними заробітними платами, в сусідніх країнах на порядок вище. Така різниця спричинена різноманітними чинниками та економічними ситуаціями. Звичайно, як говорить статистика – більше 1,5 мільйони українців офіційно влаштовані на непоганих посадах, і  їх доходи складають близько 1500 умовних одиниць.

3. Кредит від банку. Наша держава пропонує досить непоганий вибір кредитування на купівлю житла, що може дозволити усім бажаючим отримати банківський кредит для втілення в реальність мрій про свою оселю. Варто обов’язково відповідати певним вимогам, що виставляють банківські структури, однак близько сотні тисяч українців щомісяця використовують таку можливість.

4. Пошук альтернативних варіантів. Якщо ви переконані, що кредит готівкою та й вище перелічені умови вам не підійдуть, можна підшукати інші доволі реальні варіанти – договори про довічне утримання. На українському ринку працюють компанії, що займаються пошуком сімей для самотніх пенсіонерів. Звичайно, що після підписання такого договору на ваші плечі впадуть певні обов’язки, однак після цього – фактично ви станете власником пропонованого житла.

Правильно поставлена ціль в особистому житті точно  допоможе здійснити всі починання, проте який спосіб і шлях до цього обрати – вирішувати особисто вам.

В будь – які ситуації не забувайте про портал Money4Me.com.ua та фінансову підтримку від українських банків та мікрофінансових організацій, що розміщені на сервісі.