fbpx

Як заробити гроші на різниці курсів і обміні валют?

Фінансова нестабільність в нашій країні, змушує українців шукати додаткові способи поповнення особистого бюджету. Почати повноцінний бізнес з нуля – справа не з легких, тому варіант заробітку на обміні валюти досить не поганий.

Такий тип діяльності не потребує великих інвестицій, однак аби таки заробити значну суму грошей, варто мати не лише частинку успіху, а й грамотно володіти фінансовою аналітикою. Звичайно, що великого статку не вдасться заробити, проте такий допоміжний бонус до основного доходу буде завжди доречним.

Валютна пара «гривня-долар» досить не вдала варіація для заробітку. Таке твердження пов’язане з штучною підтримкою стабільного курсу долара. Згідно статистики, цей вид валюти трішки підростає ближче до осені, а вже потім спадає. Зазвичай, в такі моменти, фанати обміну валют купують долар, а потім продають його значно дорожче. Останні роки та економічна ситуація в нашій країні довела, що на такій схемі багато не вдасться заробити, адже більша частина прибутку піде на комісію та інші додаткові платежі.

Хочеться спробувати заробити на різниці курсів, а першого вкладу не вистачає? Скористайтесь порталом  Money4Me.com.ua та отримайте швидкий кредит на карточку для реалізації своєї мрії.

Валютна пара «гривня-євро» набагато цікавіша. Курс такої валюти коливається відчутніше і сильніше. Якщо правильно передбачити мінімальну та максимальну ціну протягом року можна заробити набагато більше. На прикладі, це виглядає наступним чином: 2010 року курс євро складав 9,5, а от вже весною 2011 – 11 грн. Звичайно, якщо  розглядати таку різницю на сумі в 100 євро заробіток складе 150 гривень, однак якщо брати суми в 3 або 4 тисячі, тоді можна легко знайти додаткові надходження в бюджет.

Якщо не вистачає заощаджень для першої спроби – не варто засмучуватись, адже на Money4Me.com.ua видача кредитів готівкою та онлайн кредити на вигідних умовах, що підійдуть – кожному.

Не бійтесь спробувати себе в чомусь новенькому, адже такі пропозиції можуть принести хорошу суму в ваше життя, а швидко взяти кредит можна завжди на нашому сервісі – Money4Me.com.ua.