fbpx

Як заощадити на достроковому погашенні кредиту?

Дострокове погашення кредиту – одна з популярних послуг в банківській структурі та інших фінансових установах. Вона передбачає закриття позичених коштів раніше терміну, що зазначений в договорі. Однак, не завжди таке рішення може стати вигідним та позитивним варіантом, і саме про це – читайте детальніше в нашій статті.

Дострокове погашення кредиту – одна з популярних послуг в банківській структурі та інших фінансових установах. Вона передбачає закриття позичених коштів раніше терміну, що зазначений в договорі. Однак, не завжди таке рішення може стати вигідним та позитивним варіантом, і саме про це - читайте детальніше в нашій статті.

Досвідчені клієнти, які часто користуються кредитами, добре розуміють, що чим раніше погасять свій борг, тим дешевше обійдеться користування. Річ у тому, що більшість фінансових компаній пропонують гроші в борг, з однією умовою – плата за кредит стягується щодня, тому чим швидше ви оплатите всю суму, тим більше зможете зекономити. Перед оформленням займу, варто обов’язково поцікавитись:

  • Датою першого внеску по кредиту.
  • Усіма обмеженнями по щомісячному платежу.
  • Чи існує штраф при достроковому погашенні?
  • Як зміниться графік виплат після повної оплати?

Аби розібратись в усіх нюансах та оформити вигідний кредит з можливістю дострокового погашення, перш за все потрібно звернути увагу на схеми виплат, адже саме від неї залежить розмір усіх наступних платежів.

1. В класичному варіанті, величина відсоткової ставки нараховується на залишок позики, тому розмір початкових платежів з кожним разом буде все зменшуватись. У випадку дострокового погашення, сума з відсотками буде мінімальною, однак варто зауважити, що на початку – найбільшою.

2. Згідно ануїтентної схеми , усі відсотки за користування позиченими грошима рівномірно розприділяються та розмір їх не збільшується, тому якщо погасити такий банківський кредит достроково – зменшиться лише термін, а реальні витрати стануть не суттєвими.

Таким чином, якщо позичальник все – таки планує дострокове погашення обраної суми в кредит, потрібно обрати для себе найбільш зручний варіант та порадитись з консультантом. Навіть в момент, коли процентна ставка по кредиту буде більшою, однак при швидкому закритті – стане вигіднішою.

В будь – яких випадках, коли тема стосується вигідних умов кредитування, варто скористатись пропозиціями від мікрофінансових організацій та швидкими позиками в українських банках на порталі Money4Me.com.ua, адже відтепер, аби отримати займ на карту, можна просто залишатись вдома, а гроші гарантовано прийдуть на рахунок.