fbpx

Як вибрати для себе мікрокредитну компанію?

Швидке кредитування в Україні дуже популярна послуга, хоч з’явились такі позики за 5 хвилин відносно недавно, проте такі займи на картку можуть вирішити безліч фінансових труднощів.

Швидке кредитування в Україні дуже популярна послуга, хоч з’явились такі позики за 5 хвилин відносно недавно, проте такі займи на картку можуть вирішити безліч фінансових труднощів.

На відміну, від інших структур, мікрофінансові організації дуже лояльно ставляться до клієнтів, видаючи кредити за простою схемою та з певними перевагами, до прикладу:

  • Без довідки про доходи.
  • Без поручителів.
  • Без заставного майна.
  • Без дзвінків родичам, чи знайомим.

Отримати кредит онлайн – одна з найперших причин, що підкорила більшість українців, адже таке позичення грошей максимально швидке та без зайвої бюрократії. Однак, сьогодні в нашій країні зареєстровано близько 100 таких компаній, тому варто розуміти, як правильно зробити вибір на користь однієї з них.

На порталі Money4Me.com.ua розміщено більше 25 організацій , які готові допомогти людині вибратися з фінансових труднощів. Укласти вигідний договір на хороших умовах, варто розібравшись з певними пунктами:

1. Відсоткова ставка. Передбачає вартість кредитної послуги, адже чим більша вона, тим дорожче обійдеться послуга.

2. Можливість погасити гроші в кредит в режимі онлайн, тому що  саме такий показник говорить про зручність МФО.

3. Передбачення пролонгації. Відстрочка платежу, вартість якої набагато дешевше пені.

4. Відгуки про компанію – думки інших користувачів про кредитні послуги компанії, які допоможуть зрозуміти, чи варто зв’язуватися з нею.

5. Відповідальність за прострочення, тобто пеня і який відсоток буде нарахований в разі, якщо клієнт не виконує вчасно зобов’язання.

Сьогодні, сучасні технології дозволяють не тільки порівняти кредитні умови мікрофінансових організацій, а й перевірити реальність існування даної МФО, не виходячи з власного будинку.

Однак, аби отримати дійсно достовірну інформацію і взяти гроші в кредит від надійної мікрофінансової  організації, знадобиться просто 2 кліка – на порталі Money4Me.com.ua.

Саме на нашому сервісі зібрані кращі та надійні структури, що з радістю допоможуть отримати кредит онлайн на картку, на будь – які цілі і в будь – який час. Спробуйте просто зараз.