fbpx

Як відрізнити справжні знижки від маркетингових ходів?

В будь – якому виді бізнесу існує своя конкуренція і для того, щоб залучити нового клієнта – виробники використовують різноманітні маркетингові інструменти – знижки, акції, створення ілюзії корисності та ігри на психології. Досить часто збираючись за покупками, ми стаємо жертвами різноманітних ходів та самі не розуміючи купуємо те, що аж ніяк не вигідно.

В будь - якому виді бізнесу існує своя конкуренція і для того, щоб залучити нового клієнта – виробники використовують різноманітні маркетингові інструменти – знижки, акції, створення ілюзії корисності та ігри на психології. Досить часто збираючись за покупками, ми стаємо жертвами різноманітних ходів та самі не розуміючи купуємо те, що аж ніяк не вигідно.

В першу чергу, для того,  щоб не попастись на вудочку недобросовісних продавців та рекламних стратегій, варто правильно користуватись головною зброєю – інформацією. Оглядаючи будь – які товари, чи послуги по так званій знижці – оцініть якість, потрібність та причину низької вартості.

Зазвичай взаємозв’язок між дешевими речами і поганою якістю існує практично в 50% випадків, тому правильно виставивши пріоритети ви повинні самостійно замислитись – «чи вартий товар таких грошей?». Користуйтесь правильною логікою і старайтесь придбати дорожчий варіант, проте більш якісний, а з коштами завжди допоможе Money4Me.com.ua. – заявки на кредит та гроші онлайн за лічені хвилини.

1. Реалізація залежаного продукту. Найчастіше такий хід використовують під кінець року, або в моменти, коли планується запуск нового товару.

2. Продаж простроченого товару. Часто в продуктових магазинах використовують такий вид знижок, адже в моменти, коди за кілька місяців виходить термін придатності –для виробника вигідніше продати його по собівартості.

3. Покупки оптом або товар в подарунок. Буває, що на полицях ми бачимо напис «купуй 2 і отримай 1 в подарунок». Потрібно просто обдумати доцільність такого вибору, адже придбавши до прикладу 2 однакові фарби, чи потрібна 3?

В ситуаціях, коли необхідні кошти – отримати кредит готівкою можна на Money4Me.com.ua, адже лише тут дійсно вигідні швидкі позики за 5 хвилин.

4. Знижка на єдиний екземпляр. Якщо в магазині ви побачили таку знижку, потрібно чітко розуміти, що реалізатор намагається позбутись цього товару. Не виключено, що він може бути поламаний, або ж з браком – будьте обережні.

5.  Закриття торгової точки. Розпродажі в зв’язку з закриттям магазину також вигідні покупцеві, адже виробник  просто звільняє місце і намагається швидко позбутися від товару, продаючи за низькою ціною. Однак, варто таки переконатись і перевірити ціни.

Знижки бувають абсолютно різними і аби не втратити голову – ретельно перевіряйте та використовуйте поради від Money4Me.com.ua, а також не забудьте взяти грошовий кредит від кращих МФО та банків України.