fbpx

Як правильно заповнити анкету на кредит?

На сьогоднішній день, послуги кредитування користуються великим попитом серед українців. В результаті цього, фінустанови намагаються максимально спростити процедуру оформлення позик.

На сьогоднішній день, послуги кредитування користуються великим попитом серед українців. В результаті цього, фінустанови намагаються максимально спростити процедуру оформлення позик.

Якщо обирати портал швидкого кредитування Money4Me.com.ua, то взяти кредит через інтернет можна просто зараз, однак варто правильно заповнити анкету на кредит і як не допустити помилок читайте у сьогоднішній статті.

Оформляючи запит на кредит готівкою онлайн, позичальник повинен самостійно заповнити всі поля. Потім, система сервісу автоматично схвалює, або відхиляє заявку. Однак, можна це зробити і у відділенні мікрофінансової організації, саме там фахівці можуть допомогти правильно внести дані. Вибравши такий метод отримання грошового кредиту, варто бути готовим до деяких додаткових запитань.

Хоча портал Money4Me.com.ua та усі МФО, що розміщені не висувають до клієнтів істотних вимог, обмежуючи їх перелік наявністю паспорта, ІПН та мобільного телефону, для зарахування позики в більшому розмірі кредитор може вимагати вказати в заявці певну  інформацію, до прикладу:

  • Стабільне місце працевлаштування.
  • Власне особисте майно.
  • Позитивна кредитна історія (КІ).
  • Сімейний стан.
  • Контактні дані поручителів.

В анкеті необхідно вказувати тільки достовірну інформацію. Необхідно пам’ятати, що невірні, або неправдиві факти не тільки можуть стати причиною відмови, але й створити позичальникові проблеми, оскільки він автоматично потрапить до чорного списку Бюро кредитних історій.

Проте, зараз існує певний перелік особливих питань під час заповнення анкети і серед них:

  • Цілі позики. Детальний опис мети, на яку хочеться направити отримані кошти.
  • Згода на передачу даних в реєстр кредитних історій, своєрідний дозвіл на обробку персональної інформації.
  • Копії документів. Поле, що дає можливість прикріпити копії документів, які підтверджують право власності, попередні позитивні угоди, записи трудової книжки, медичні довідки, дипломи і т.д.

Сподіваємося, що дана стаття була більш чим корисна для вас, а якщо виникають проблеми з фінансами, портал Money4Me.com.ua завжди до ваших послу – кредит онлайн за 5 хвилин.