fbpx

Як перевірити справжність грошових купюр?

Досить часто шахрайські схеми тісно пов’язані з підробкою грошових купюр, особливо це стосується новеньких банкнот, що тільки з’явились в обігу. Однак, існують певні способи перевірки ваших коштів, і усі вони наявні у вигляді елементів захисту, і саме про це – детальніше читайте нижче.

Досить часто шахрайські схеми тісно пов’язані з підробкою грошових купюр, особливо це стосується новеньких банкнот, що тільки з’явились в обігу. Однак, існують певні способи перевірки ваших коштів, і усі вони наявні у вигляді елементів захисту, і саме про це - детальніше читайте нижче.

1. Дотик. На лицьовому боці кожної української гривні, зображені певні структурні символи, що забезпечуються особливим видом друку. Такі рельєфні частини банкноти легко перевірити на дотик.

2. Світло. Якщо приставити національну валюту проти світла, на ній видно:

  • Водяний знак з зображення аналогічного портрету, що відповідає еквіваленту гривні.
  • Суміщене зображення, що доповнює, або ж ідентично відповідає нанесеному.
  • Захисна стрічка, яка повністю занурена в товщину паперу. Цікаво, що за допомогою збільшуваного скла на ній можна побачити герб нашої країни.

3. Кут нахилу. Напевне кожен хто хоча б раз в житті тримав українську гривню, знає якщо змінити кут нахилу банкноти, можна побачити зображення, що виконані в оптичному стилі з використанням змінних фарб. Їх забарвлення змінюється під різними кутиками зору і мають кінетичний ефект в залежності від номіналу банкноти та року її випуску.

4. Збільшуване скло. Якщо у вас під рукою наявний оптичний предмет, що може збільшити зображення в рази, тоді аби переконатись в справжності грошових купюр, варто – оглянути наявність та якість надрукованих текстів та чи помітні рельєфи фарби на портретах.

Звичайно, що не завжди вдається використати стільки способів, аби переконатись в дійсності грошей, що вам віддають в крамниці під час покупки, або ж в транспортному засобі в момент розрахунку. Однак, якщо все – таки сума коштів є досить значимою і вам необхідно переконатись в її справжності, обов’язково застосуйте такі пункти.

В будь – якій ситуації, варто довіряти лише перевіреним компаніям, а от якщо справа стосується – кредиту онлайн, тоді вам допоможе портал Money4Me.com.ua та кращі мікрофінансові організації зі всієї України.