fbpx

Як навчитися краще концентруватися на роботі?

Вміння легко концентруватись на виконанні певних завдань – запорука успішної людини, адже така навичка притаманна успішним працівникам, що стрімко просуваються по кар’єрним сходинкам. Звичайно, що кожна звичка потребує певних зусиль і про навчання концентрації на роботі, читайте нижче.

Вміння легко концентруватись на виконанні певних завдань - запорука успішної людини, адже така навичка притаманна успішним працівникам, що стрімко просуваються по кар’єрним сходинкам. Звичайно, що кожна звичка потребує певних зусиль і про навчання концентрації на роботі, читайте нижче.

Мінуси роботи в колективі. Як свідчать результати неврологічних досліджень, людина що працює в закритому приміщенні з певною кількістю співробітників – має значно нижчий показник ефективності в порівнянні з працівниками, які проводять час в особистому просторі. Діло в тому, що робота в колективі має істотний мінус – можливість спілкування, адже спільні перерви на каву та паління, істотно впливають на зниження уваги.

Порада. Слід навчитись відсторонюватись від оточення, а дружнє спілкування з колегами перенести на вечірній час та в затишне місце.

Мультизадачність. Досить часто використання такого режиму, як – «зможу більше», не завжди стає вдалою ідеєю, адже це ускладнює виконання кожного із завдань.

Порада. Навчіться виділяти пріоритетні задачі та сконцентруйте увагу лише на одному. Старайтесь після повного завершення першої справи, переключитись миттєво на іншу.

Відсутність планування часу для перевірки пошти. Більшість працівників розсіюють свою увагу на постійні спливаючі вікна месенджерів та перевірку поштового ящика. Звичайно, якщо ситуація екстрена, варто відповісти, однак не завжди вдається втриматись від приємної бесіди не по темі роботи.

Порада. Якщо ваша робота пов’язана з постійним спілкування із клієнтами, варто виділити певні години на цю процедуру. До прикладу: можна повідомити про ваш вихід в онлайн в точний час – другій половині дня.

Особливі ритуали. Зазвичай настрій працівників залежить від певної атмосфери, тому такій звичці, варто надавати особливого значення.

Порада. Придбайте речі, що приносять вам задоволення: новий записник, канцелярські дрібнички, кружку з особливим написом, чи фото рамку. Такі маленькі приємності створять особливий настрій, крім того їх покупка не займе багато часу, адже з допомогою оформлення онлайн товарів – це просто і швидко.

Дотримуючись таких простих порад та рекомендацій можна істотно підвищити концентрацію на роботі, а в подальшому і збільшити показник продуктивності. Якщо планів багато, а часу не вистачає – шукайте альтернативні рішення, а от швидкий кредит на карту отримуйте на порталі Money4Me.com.ua.