fbpx

Все про популярність карток з кешбеком

Чи не в кожного українця в гаманці є принаймні одна платіжна пластикова картка. В більшості – навіть декілька, адже існують різні способи їх використання. Ще кілька років тому, банківський «пластик» слугував для зняття готівки в одному з банкоматів, аби уникнути комісії , однак ці часи благополучно відходять в історію, і тепер про популярність та переваги карток знають усі.

Чи не в кожного українця в гаманці є принаймні одна платіжна пластикова картка. В більшості - навіть декілька, адже існують різні способи їх використання. Ще кілька років тому, банківський «пластик» слугував для зняття готівки в одному з банкоматів, аби уникнути комісії , однак ці часи благополучно відходять в історію, і тепер про популярність та переваги карток знають усі.

Результати опитування та статистичних даних показали, що за останній рік українці провели у 4 рази більше безготівкових операцій в порівнянні з іншими часами. Фахівці пояснюють такі стрімкі ривки  популярністю банківських карток з певними привілеями, в тому числі програмою – кешбек. Фанати розрахунків за допомогою пластика, добре знають про усі вигідні пропозиції та певні бонуси, які отримають за активне користування картою, тому і в більшій мірі оцінюють всі плюси та мінуси.

В свою чергу банківські установи, які пропонують картку з кешбеком також виграють в такій ситуації, адже річ у тому, що гарні програми приваблюють ще більше клієнтів. Стимулювання людей достойним відсотком, збільшує розрахунки в торгових точках, АЗС і тому подібне, а в результаті – комісія для банків росте і може легко складати 2-3 відсотки від суми.

Хоча далеко не всі українські фінансові установи пропонують привабливі умови кешбеку для своїх клієнтів, проте серед них є деякі лідери. В загальному, кожна банківська структура пропонує вибрати певні категорії товарів, сплачуючи за які – користувач отримає бонус, причому кешбек накопичиться на окремому рахунку. Стандартні ставки програми беруть початок від 1 до 20 відсотків, в залежності від умов в договорі та вибору банку.

Основна та найголовніша порада для тих, кому хочеться спробувати кешбек – варто слідкувати за інформацією, щодо операцій на які розповсюджується програма лояльності, адже зазвичай більший відсоток припадає на магазини – партнери та певні акційні пропозиції.

Популярність пластикових карток з кешбек давно набрала свого «піку», однак кожна покупка потребує певних коштів, а у випадку коли фінансової підтримки не вистачає – оформлення онлайн кредиту на порталі Money4Me.com.ua завжди прийде на допомогу.