fbpx

ТОП 5 помилок у плануванні бюджету сучасного українця

Все частіше мільйони українців переходять до планування особистого, або ж сімейного бюджету. Ведення таких витрат дозволяє передбачити усі нюанси пов’язані з фінансами. Однак, деякі громадяни допускають певні помилки і про ТОП 5 найпопулярніших читайте нижче.

Все частіше мільйони українців переходять до планування особистого, або ж сімейного бюджету. Ведення таких витрат дозволяє передбачити усі нюанси пов’язані з фінансами. Однак, деякі громадяни допускають певні помилки і про ТОП 5 найпопулярніших читайте нижче.

1. Неправильний розподіл бюджету. Суттєва економія на одному з пунктів бюджету зазвичай негативно позначається, тому варто зосередитись на так званому «балансі» серед усіх потреб. Найкраще виділити 3 частини на які, потрібно витрачати гроші:

  • Обов’язкові (комунальні послуги, поповнення мобільного, інтернет, оренда квартири, тощо).
  • Необхідні (продукти харчування, транспортний розхід, ліки і тп).
  • Бажані (відпочинок, дозвілля, хобі і тд).

Грамотно розрахувавши цих три пункти, ви зможете помітити наскільки зручно та легко можна передбачити та заощадити усі ваші гроші.

2. Пропуск записів. Зазвичай, несуттєві дрібниці такі як щоденний проїзд, вечеря в кафе, або ж інша покупка не вноситься до бюджету. Однак, такі витрати можуть з кожним днем і до кінця місяця містити кілька тисяч гривень, тому варто з повною серйозністю віднестись до цього.

3. Ігнорування заощаджень. Переважно в фінансовий бюджет вписують усю суму розходів та пропускають – «заощадження». Уміння відкладати певну суму грошей на «про запас» дозволить вільно справлятись з різними фінансовими труднощами.

4. Заниження рівня особистої праці. Досить часто в моменти, коли грошей не вистачає, ми забуваємо про переоцінку своїх можливостей. В будь – якому випадку свою особисту працю варто виносити на першу планку, і при кращій ситуації просити підвищення, надбавки до зарплати, або ж премію за виконану вчасно роботу.

5. Переваги між дешевим та дорогим. Варто розуміти правило – «скупий платить двічі». Це стосується і товарів повсякденного вжитку, одягу, аксесуарів, техніки і продуктів харчування. Інколи, дорожча сорочка буде кращої якості і дозволить вам одягати її кілька сезонів поспіль, в порівнянні з дешевшою ціною та низьким рівнем тканини. Такі нюанси проявляться згодом, однак варто особливо задуматись про співвідношення «вартість = якість».

Фінансовий бюджет – це завжди зручний та хороший вибір для кожного українця. Однак, в будь – яких ситуація, варто мати надійного та перевіреного кредитора. Для грошової підтримки користуйтесь порталом Money4Me.com.ua, але не забувайте винести усі витрати в особистий бюджет.