fbpx

ТОП – 5 методів заощадження на покупках книг

Вартість книг ніколи не стояла на місці, а якщо взяти окремі видання світових бестселерів – то їх цінна і зовсім захмарна. Читання різних творів завжди вважалось благородним заняттям, однак декому вистачає 2-3 книги на рік, а іншим потрібно щотижня поповнювати свою бібліотеку, і саме про методи заощадження грошей на покупках улюблених видань, читайте детальніше в нашій статті.

1. Буккросинг. Такий процес іншими словами називається «книговорот», суть якого полягає в тому, що прочитавши одну книгу, людина залишає її в громадському місці для когось іншого. Проте, є суттєвий мінус – знайти книгу, що на всі 100 відсотків буде вам до вподоби – важко.

З порталом Money4Me.com.ua книги стануть лише в задоволення, адже саме на нашому сервісі видача кредитів готівкою для всіх бажаючих.

2. Книги для компанії. Досить часто вартість на одне з видань просто вимірюється в кілька сотень гривень, а от якщо ваш друг, чи товариш також мріяли її прочитати, можна скинутись і придбати її разом.

Для здійснення усіх мрій не завжди вистачає коштів, тому швидкий кредит на карточку – ніколи не стане зайвим особливо від надійного сервісу Money4Me.com.ua.

3. Електронні книги.  Ні для кого не секрет, що читати електронні книги не лише зручно, а й легко. Сьогодні у Всесвітній павутині є безліч сайтів, де можна придбати широкий асортимент книг за копійки, або ж навіть безкоштовно.

4. Бібліотека. Напевно більшість українців останній раз відвідували бібліотеку ще навчаючись у школі. Звичайно, що асоціації можуть бути оманливі, однак варто повірити, що сучасні бібліотеки – мають хороший список літератури, зручне місце для читання і комфортний ремонт.

Абонемент в бібліотеку можна легко придбати хоч зараз, коли поруч Money4Me.com.ua – швидко взяти кредит не складе особливих зусиль.

5. Акції та знижки. Великі розпродажі бувають не лише одягу, чи побутової техніки. В інтернет – магазинах часто влаштовують різноманітні «сейли» на яких – книгу можна купити в 2 рази дешевше.

Хочеться поповнити книжкову бібліотеку, а до зарплати ще кілька тижнів? Вихід є на Money4Me.com.ua – онлайн кредити та позики на карту для всіх, хто «фанатіє» від читання. Спробуйте просто зараз та ви обов’язково залишитесь задоволеними.