fbpx

Що таке фінансова піраміда?

За останні кілька десятків років, українці все частіше стикались з фінансовими пірамідами. Якби  прикро це  не звучало, однак їх кількість все більше зростає, і  в тому числі ошуканих вкладників. Як не попастись на гачок нових шахрайських схем та зберегти свої гроші від діючих  пірамід, саме про це детальніше читайте нижче.

За останні кілька десятків років, українці все частіше стикались з фінансовими пірамідами. Якби  прикро це  не звучало, однак їх кількість все більше зростає, і  в тому числі ошуканих вкладників. Як не попастись на гачок нових шахрайських схем та зберегти свої гроші від діючих  пірамід, саме про це детальніше читайте нижче.

Однією з найвідоміших афер минулого століття стало МММ. Напевно немає тих громадян, які б не чули про славнозвісні три літери. За останніми даними, саме завдяки цій фінансовій піраміді, вкладники втратили близько 5 мільярдів. Логічно було б припустити, що після такого не приємного знайомства, українці добре запам’ятали ці схеми, однак протягом наступних років наші співвітчизники продовжують активно вестись на шляхи легкого заробітку.

Як розпізнати фінансову піраміду?

Основними рисами фінансової піраміди є відсутність документації. Справді, для того, щоб займатись певною сферою діяльності варто отримати відповідну ліцензію, від спеціального регулюючого державного органу. До прикладу:

  • Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
  • Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг.

Відповідно відсутність однієї з таких ліцензій вказує на 100 відсоткову вірогідність незаконної роботи в фінансовій галузі.

Звичайно, що зустрівшись з таким видом бізнесу, перш за все кидаються в очі більш достойні відсотки та обіцянки неймовірного заробітку. Однак, варто лише порівняти такі суми з банальними депозитами від будь – якого українського банку, як стає очевидною уся шахрайська схема. Згідно економічної точки зору – чим вищі відсотками, тим більший ризик, тому варто бути особливо уважним в таких ситуаціях.

Аби уникнути фінансової піраміди та не розпрощатись зі своїми коштами, потрібно пильно слідкувати за всією документацією та аналізувати можливі ризики. Однак, не всім вдається настільки ж грамотно перевірити ці пункти, тому краще відмовитись від участі в будь – яких підозрілих схемах.

Портал Money4Me.com.ua завжди готовий прийти на допомогу, адже усі мікрофінансові організації, що розміщені на сервісі – безпечні та перевірені. Спробуйте оформити кредит з мобільного та переконайтесь в цьому просто зараз.