fbpx

Що подарувати на День Святого Валентина: вибираємо подарунки коханим

Більшість жінок та чоловіків з нетерпінням чекають 14 лютого, адже саме в День Закоханих можна зробити приємний сюрприз своїй другій половинці. Та в переддень такого свята, більшість із нас досить часто губляться у виборі подарунків, адже хочеться порадувати коханих чимось по – справжньому особливим. Підбірка цікавих та оригінальних презентів, які підійдуть кожному, шукайте нижче.

Більшість жінок та чоловіків з нетерпінням чекають 14 лютого, адже саме в День Закоханих можна зробити приємний сюрприз своїй другій половинці. Та в переддень такого свята, більшість із нас досить часто губляться у виборі подарунків, адже хочеться порадувати коханих чимось по - справжньому особливим. Підбірка цікавих та оригінальних презентів, які підійдуть кожному, шукайте нижче.

Парні чашки для закоханих. Мережа інтернет просто розривається від запиту про подарунки для закоханих, і в ТОП потрапили милі чашки для закоханих. Такі речі можна підібрати самостійно, або ж довіритись професіоналам. На чашках можуть бути зображені ваші фото, звірята, серця, або ж написані імена. Саме такий презент стане не лише достойним варіантом, а й хорошим поштовхом до нового етапу в вашому житті.

Декоративні подушки. Кому ж не хотілось отримати  красиву подушку у вигляді серця, улюбленої тваринки, смайла, або ж у формі поцілунку. Такі незвичні речі ніколи не загубляться в інтер’єрі, і будуть асоціюватись з вами завжди.

Ручки з написом. Гравіювання на ручках стане хорошим презентом для тих, хто працює в офісі, навчається та просто любить робити додаткові нотатки.  На канцелярському приладді можна написати будь що – ім’я власника, кілька слів побажання, ініціали, або ж просто прохання – усміхнутись.

Гаманець, або косметичка. Для чоловіків, які цінують комфорт, солідним та завжди влучним подарунком стануть гаманці з натуральної, чи «еко» шкіри, також туди можна вкласти ваше спільне фото, або ж невеличку «валентинку».

Для жінок, такий варіант виявиться дуже прекрасним та потрібним, проте якщо представниця прекрасної статті вже має улюблений гаманець, завжди хорошою ідеєю буде  оновити її косметичку. В таку сумочку можна поставити блиск для губ, крем для рук, або ж солодку приємність.

Подарункові набори. Завжди чудовою альтернативою пошуків різноманітних подарунків, стають вже готові набори. Тут ідеї та варіанти найбільш різноманітніші. Можна придбати косметику, або ж засоби за доглядом тіла, а також солодкі набори, блокноти і записники та абсолютно несумісні дрібнички.

Головне, що кожен подарунок  який ви обираєте для своєї половинки, був піднесений з найкращими побажання та почуттям кохання, а про усі фінансові витрати потурбується портал Money4Me.com.ua.