fbpx

Що подарувати на 8 березня?

Наближається най очікуване свято весни – Міжнародний Жіночий день. Більшість чоловіків вже розпочали активну підготовку до цієї події,  і шукають приємні сюрпризи для представниць прекрасної половини людства. Які подарунки на всі 100 відсотків сподобаються вашим коханим, читайте нижче.

Наближається най очікуване свято весни – Міжнародний Жіночий день. Більшість чоловіків вже розпочали активну підготовку до цієї події,  і шукають приємні сюрпризи для представниць прекрасної половини людства. Які подарунки на всі 100 відсотків сподобаються вашим коханим, читайте нижче.

1.  Подарунковий сертифікат. Такий сюрприз стане досить універсальним «презентом» для кожної жінки, адже їх різноманіття може здивувати усіх. Сертифікат дасть можливість вирішити самостійно, куди витрати гроші, чи яку процедуру відвідати – придбати сережки, намисто, або ж сходити в СПА, чи стрибнути з парашутом. Справді, політ для фантазії – безкінечний.

2. Парфумована вода. Ароматний подарунок – напевно один з стандартних речей, проте варто ретельно підготуватись до цього сюрпризу, адже так важко вгадати з потрібним, улюбленим запахом.

3. Новенький аксесуар. Красивий та якісний гаманець, новенька сумочка, або ж спортивний рюкзак – в залежності від захоплень жінки, можна обрати оригінальний подарунок на будь – який смак.

4. Модний гаджет. Мрія кожної прекрасної половини людства – розумний гаджет. Такі прилади можуть бути абсолютно різними, починаючи від новенького мобільного телефону і закінчуючи – безпровідними навушниками, чи фітнес – браслетом.

5. Абонемент. Досить часто в якості подарунків використовують – абонементи на різноманітні заняття. Такі картки можуть бути перепустками в тренажерний зал, на курси іноземної мови, різноманітних хенд – мейд майстер – класів. Головне – врахувати захоплення та приховані натяки.

6. Набір для кулінарії. Подарунковий набір з яскравою прихваткою, або кухонним приладдям порадує кожну фанатку кулінарних експериментів, а в додаток авторська книга – стане справжньою знахідкою.

7. Планувальник. Блокнот з майбутніми планами та красивою обкладинкою ні для одної жінки не стане зайвим, адже погодьтесь – записників багато не буває.

Вибір подарунків річ не проста, однак найголовніше – це увага та приємні побажання  в день 8 березня. Обирайте все, що припаде до душі вашій половинці, а фінансову сторону довірте мікрофінансовим організаціям на порталі – Money4Me.com.ua