fbpx

Найпопулярніші марки авто в Україні: ТОП-10 автомобілів

Якщо довіритись даним статистики, за минулий рік в Україні збільшилось на 8 % власників автомобілів, а загалом наші співвітчизники придбали близько 88, 5 тисяч новеньких легкових авто. Про найпопулярніші вподобання за рейтингом, читайте детальніше у нашій статті.

Якщо довіритись даним статистики, за минулий рік в Україні збільшилось на 8 % власників автомобілів, а загалом наші співвітчизники придбали близько 88, 5 тисяч новеньких легкових авто. Про найпопулярніші вподобання за рейтингом, читайте детальніше у нашій статті.

Ще на початку 2019 року, продажі автомобілів в нашій країні різко впали, адже останнім ажіотажем стали розмитнення транспортних засобів привезених країн Європи. Однак, поступово така тенденція відійшла на задній план і вже з весни, українці активно заходились обирати автомобілі. Банківські кредити онлайн цьому добре посприяли, і основних – 3 лідери  авторинку стали:

  • Renault – 14603 проданих авто.
  • Toyota – 12 570 проданих авто.
  • Kia – 7586 проданих авто.

Цікавим є те, що решту марок також впевнено розкуповували протягом літа та осені, і для кращого підбиття підсумків, вашій увазі ТОП-10 автомобілів за 2019 рік.

1. Renault (14603)  французька компанія, що користується популярністю за рахунок бюджетного сегмента.

2. Toyota (12570)  – японський автомобільний бренд, що впевнено тримається в 3  найпопулярніших автовиробників.

3. Kia (7586)  – бренд з Південної Кореї, який показав один з найкращих результатів з продажу і залишився в ТОПі популярності.

4. Skoda  (6231) – чеський автовиробник, що традиційно займає високі місця на автомобільному ринку України.

5. Nissan (5333) – п’яте місце дісталося японській компанії Nissan. Маючи широку модельну лінійку, цей бренд пропонує варіанти на будь-який гаманець.

6. Hyundai  (5099) – корейський автовиробник не міг не потрапити в ТОП найпопулярніших брендів, адже автомобілі цієї марки практичні, порівняно недорогі в обслуговуванні, досить міцні і продаються за цілком осудними цінами.

7. Volkswagen  (4675) – сьоме місце дісталося німецькому автомобільному гіганту, популярність якого досить значима серед українців. 

8. Suzuki (2614)  – досить успішним початком року в Україні можна вважати для японського бренду Suzuki.

9. Mazda (2483)  – японська компанія також користується популярністю у наших автомобілістів.

10. Peugeot  (2366)  – французький виробник, схоже, ніколи не виб’ється в лідери продажів в Україні, зате в плані стабільності, бренд може дати фору кожному.

Придбати автомобіль – мрія непевне кожного українця, а з порталом Money4Me.com.ua – зробити це простіше, гроші в кредит онлайн за кілька хвилин та в режимі онлайн для кожного.