fbpx

На що необхідно звертати увагу в процесі кредитування?

Невід’ємним атрибутом будь – якої позики являється – кредитний договір. Не важливо де оформляється займ, проте такий документ включає усі нюанси та положення щодо кінцевої вартості боргу. Аби уникнути непорозумінь пов’язаних з такими підводними каміннями, варто обов’язково детально розглянути його, а нащо звернути увагу в першу чергу – читайте нижче.

Невід’ємним атрибутом будь - якої позики являється – кредитний договір. Не важливо де оформляється займ, проте такий документ включає усі нюанси та положення щодо кінцевої вартості боргу. Аби уникнути непорозумінь пов’язаних з такими підводними каміннями, варто обов’язково детально розглянути його, а нащо звернути увагу в першу чергу – читайте нижче.

Отримати примірник такого документу можна безпосередньо в кредитора. Існують певні пункти, вивчити котрі варто дуже ретельно, серед них:

  1. Предмет договору. Саме тут має бути зазначено який з видів кредиту отримає клієнт, а також валюта, ціль, термін та відсоткова ставка.
  2. Умови надання позики. Цей розділ містить інформацію про забезпечення кредиту, наявність поручителя, майнової застави та інших гарантій повернення грошей до компанії.
  3. Порядок виконання умов надання позики. Саме в цьому пункті, позичальнику варто уважно перевірити номер кредитного рахунку, інформацію про нарахування відсотків та комісії за користування кредитними грошима. До вищезазначеного також має бути вказано термін та гранична дата для погашення займу, тобто іншими словами певний графік виплат.
  4. Обов’язки та права клієнта. В цьому розділі розписується деталі поточного співробітництва між позичальником та кредитором.
  5. Форс – мажор. В кожному кредитному договорі прописується переліку обставин непереборної сили через яку дії документа можуть бути змінені.
  6. Відповідальність сторін та особливості. Такий розділ вважається досить важливим, адже саме тут зазначається причини штрафів, пеня, тощо.
  7. Дострокове припинення. Прописуються умови, при яких клієнт може погасити та припинити договір достроково.
  8. Інші умови. Цей розділ описує механізм нарахування відсотків, кількість примірників, їхню юридичну силу, тощо.

Не залежно від структури, чи послідовності пунктів в такому документі, варто обов’язково ретельно переглянути усі розділи, адже потрапити в неприємну ситуацію в сучасному світі дуже легко.

Користуйтесь перевіреними кредитними пропозиціями від кращих МФО України на порталі Money4Me.com.ua та будьте впевнені у вигідності своєї позики.