fbpx

Куди поїхати на вікенд? Найкрасивіші місця України

Довгі відпустки та затяжні вихідні не завжди можна собі дозволити, проте відпочити та перезавантажити голову – потрібно всім без винятку. Ловіть підбірку найкрасивіших місць України, які з радістю можна подивитись просто на наступних вихідних.

Мезинський національний природний парк (Чернігівська область)

Цей неймовірний парк охоплює величезну площу, адже на його території розташовано 17 сіл. Помилуватись пейзажем, влаштувати пікнік на березі Десни, подихати свіжим чистим повітрям та просто провести незабутній вікенд з найближчими людьми – можна саме тут.

Не вистачає коштів на відпочинок? Тоді скоріше на портал «Мої Гроші», тому що саме на нашому сервісі можна взяти кредит готівкою в банку – швидко та без зайвих документів.

Стародавній замок в Радомишлі (Житомирська область)

Радомишль – одне з найпопулярніших міст, куди варто вирушити на пізнавальну екскурсію. Саме тут розташовано кілька цікавих пам’яток і головна з яких – Стародавній замок. Зануритись в неймовірну красу та історію нашої країни зможе кожен, тому цікаві вихідні в Радомишлі вам забезпечені.

Плануючи відпустку, або ж подорож не забудьте попіклуватись і про фінансову сторону – портал «Мої Гроші» завжди прийде на допомогу і запропонує  гроші в займ на карту кожному.

Екстремальні вихідні в Мигії (Миколаївська область)

Фанатам активного відпочинку сподобається саме тут, адже Мигія – це одне з місць, що відоме як «серце» рафтингу. Тут можуть сплавлятися як екстремали зі стажем, так і аматори, до речі – є навіть дитячі маршрути (від 6 років у супроводі батьків).

Запасайтесь спорядженням та вперед на зустріч неймовірним емоціям, а гроші не проблема, адже з сервісом «Мої Гроші» – online кредити на всі види відпочинку.

Музеї в Переяслав Хмельницький (Київська область)

Це місто славиться величезною кількістю музеїв, адже їх тут понад 20. Такий пізнавальний вікенд сподобається тим, хто наполегливо цікавиться нашою історією. Побувавши саме там, не забудьте відвідати найбільш відомі та цікаві музеї – музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, музей історії бджільництва, музей лікарських рослин та музей хліба.

З таким маршрутом – вихідний вдасться на всі 100, можете бути впевнені. А з фінансовою стороною допоможе – портал «Мої Гроші» та кредит в онлайн ні вигідних умовах.