fbpx

Де оформити кредитну картку в Україні?

Кредитка – це ідеальний спосіб розрахунку в супермаркетах та інших онлайн і офлайн магазинах. Напевно кожен українець тримає в своєму гаманці, одну або ж більше таких «пластикових помічників». Оформити кредит швидко на карту можна в усіх банках нашої країни і про найбільш вигідні умови читайте нижче.

Кредитка - це ідеальний спосіб розрахунку в супермаркетах та інших онлайн і офлайн магазинах. Напевно кожен українець тримає в своєму гаманці, одну або ж більше таких «пластикових помічників». Оформити кредит швидко на карту можна в усіх банках нашої країни і про найбільш вигідні умови читайте нижче.

Кредитні картки – вигода та безпека понад усе

В першу чергу варто зауважити, про усі переваги пластикових карток, а саме:

  • Безпека – вам більше не потрібно постійно знімати та носити з собою готівку, адже в разі втрати «пластика», її не зможуть застосувати сторонні – для блокування потрібен один дзвінок.
  • Вигода – не варто збирати гроші на картку онлайн для здійснення омріяної покупки, тому що кредитний ліміт дозволяє збільшувати розмір коштів після кожного погашення суми.

Щоб оформити гроші займ на карту, варто серйозно оцінити пропозиції від українських фінансових установ, адже усі вони пропонують різні умови, проценти та програми лояльності. Споживчі кредити можна отримати за лічені хвилини, однак обираючи банківське відділення, зверніть увагу на:

  • Пільговий період.
  • Суму кредитного ліміту.
  • Відсоткову ставку з урахуванням комісій і усіх додаткових платежів.
  • Комісію при знятті готівки.
  • Наявність програми «cashback».
  • Можливість розплачуватись за межами країни.
  • Суму, в яку обійдеться обслуговування карти.

Найкращі умови для кредитної картки передбачають пільговий період на термін від двох місяців та безкоштовне обслуговування. Більшість українських банків керуються принципом – «платите лише, коли користуєтесь», тому варто більш детальніше уточнити цей пункт з менеджером відділення. Зняття готівки в банкоматі навіть самої вигідної кредитної карти, зазвичай передбачає немаленьку комісію, тому за кожну суму вам доведеться оплатити від 2 до 4 відсотків.

Взяти кредит на карту онлайн можна на порталі Money4Me.com.ua, а все, що знадобиться – паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон з доступом до мережі інтернет.

Обирайте лише вигідні пропозиції від українських банків та отримуйте свою кредитку в найближчому відділенні. Спробуйте просто зараз.