fbpx

Чи впливає кредитна заборгованість на вашу поїздку за кордон?

Більшість жителів нашої країни, що хоча б один раз зіткнулись з труднощами, які пов’язані з нестачею коштів, вирішували проблему з допомогою оформлення кредиту. Оплата за умовами компанії, триває певний період часу і в моменти коли позичальнику потрібно поїхати за кордон, можуть виникнути певні нюанси, про які читайте нижче.

Зазвичай, банківські та фінансові установи не можуть якимось чином повпливати на рішення певних структур, щодо дозволу покинути країну, адже перш за все на відкриття візи  впливає соціальний стан людини та грошове становище. Однак, є моменти на підставі яких забороняється виїзд і про це говорить законодавство нашої країни. Згідно з ним, заборону на перетин кордону (в тому числі і з кредитом) може призначити лише суд.

В цивільному процесі, аби заборонити рух в іншу країну, справа щодо заборгованості по кредиту повинна бути на стадії виконавчого впровадження. Що ж стосовно – кримінального провадження, це більш таки стосується запобіжних заходів.

Способи погашення заборгованості по кредиту

Однак, у всіх ситуаціях є свої вирішення. Якщо у вас є заборгованості по кредиту, тоді можна скористатись чудовою можливістю і рефінансувати його. Тобто, переговорити зі своїм кредитором та переконати його в пом’якшенні виплат і продовження терміну позики. Коли компанія, що надала вам займ все – таки погодилась на такий варіант, тоді статус вашої заборгованості буде змінено.

Ще один досить популярний спосіб – оформити кредит онлайн, аби закрити інший борг. Тобто, ви знову ж будете мати позику проте вона буде абсолютно новою і гарантує інший термін для погашення.

В будь – якому випадку варто з особливою та ретельною відповідальністю ставитись до своїх боргів і не має значення, в якій установі ви обрали позику. Невчасні, або ж неповноцінні виплати по кредитах рано, чи пізно приведуть до погіршення кредитної історії і в індивідуальних положеннях – до неприємних моментів.

В життєвих труднощах, коли гроші потрібні в цю ж хвилину, користуйтесь перевіреними, надійними мікрофінансовими організаціями, а в правильному виборі та швидкому оформленні вам допоможе портал Money4Me.com.ua.