fbpx

Чому все більше людей розраховується по безналу?

Сучасний світ сповнений інноваціями та різноманітними технологіями і банківська система цьому також не виключення. Сьогодні, розрахуватись за покупки в магазині з допомогою терміналу можна майже у кожній точці України і отримати швидкий кредит готівкою, в тому ж числі. Стрімкий попит на безготівкові розрахунки спричинив справжній ажіотаж і про усі особливості їх використання читайте нижче.

З кожним роком, кількість платежів, які проводяться в онлайн-режимі, збільшується. Якщо вірити статистиці, кожен власник банківської карти щомісяця використовує її в середньому близько 5-6 разів.

До речі, в моменти, коли потрібно отримати онлайн кредит скористайтесь сервісом Money4Me.com.ua  і получіть гроші займ на карту за лічені хвилини.

Незважаючи на те, що в попередні роки люди поспішали швидше отримати гроші з банкомату, сьогодні в 8 з 10 випадків власники карт вважають за краще обходитися без готівки. Хоча раніше більшість громадян нашої країн оформляли пластикові картки через нарахування – пенсії, заробітної плати та стипендії, відтепер – кожен 3 робить це за власним бажанням.

Ще минулого року таких рахунків було близько 60 мільйонів,  а цього – в 1,5 рази більше. Найчастіше до такого числа входять: дебетові, кредитні, передплачені карти, однак люди стали набагато частіше користуватися терміналами, ніж банкоматами.

Існує ряд переваг таких електронних грошей, перед паперовими купюрами і основні з них:

  • Безпека та легальність, адже покупка товару і послуги через термінал, говорить про дотримання підприємцем усіх правил ведення бізнесу.
  • Точність в розрахунку. Не має необхідності готувати конкретну суму на прохання продавця, адже покупець буде впевнений, що отримає здачу до останньої копійки.
  • Комфорт. Носити «пластикового помічника» набагато зручніше в порівнянні з пачкою купюр в гаманці. Крім того, варто зауважити, що навіть при крадіжці, карту легше відновити з вказаною сумою грошей. До того ж, завдяки касам самообслуговування та онлайн оплатам економиться особистий час та сили.

Коли банківський рахунок менший, аніж хотілось, заявка на кредит з допомогою порталу Money4Me.com.ua  стане ідеальним рятівником, адже саме тут гроші та кредит від кращих мікрофінансових організацій та українських банків завжди до ваших послуг.