fbpx

Чому легше взяти гроші в борг у МФО, ніж позичити у друзів?

На жаль, більшість українців не можуть спрогнозувати  свої витрати та спробувати накопичити певні заощадження. Доходи громадян не завжди перевищують базові витрати на товари та послуги, а у випадках з непередбачуваними труднощами – це приведе у фінансову безвихідь.

На жаль, більшість українців не можуть спрогнозувати  свої витрати та спробувати накопичити певні заощадження. Доходи громадян не завжди перевищують базові витрати на товари та послуги, а у випадках з непередбачуваними труднощами – це приведе у фінансову безвихідь.

Поломка побутової техніки чи автомобіля, несправність сантехніки, або ж раптове захворювання – такі ситуації вимагають швидкого рішення, і в моменти, коли грошові резерви порожні доводиться звертатись за допомогою до родичів, друзів чи колег.

Чи варто позичати гроші  у друзів?

Існують люди, що не відчувають довіри до фінансових установ, тож в разі необхідності обирають кредит швидкий у тих, з ким тісно спілкуються. Звичайно, що це здається більш вигідним, а ніж отримати гроші онлайн від мікрофінансових установ, однак – не завжди так.

У випадку, коли вас виручили з фінансової сторони, мимоволі, хочеться віддячити цій людині – щось подарувати, або ж організувати зустріч в кафе. Втім, як показує практика така взаємовиручка здатна зіпсувати хороші, дружні стосунки, адже не завжди виходить повернути гроші вчасно, а у «кредитора» також може виникнути гостра необхідність в своїх коштах.

Де найкраще взяти грошовий кредит?

Якщо не хочеться відповідати на незручні питання і переживати через можливі конфлікти з близькими людьми, зверніться на портал Money4Me.com.ua. Саме тут працюють кращі мікрофінансові організації, що пропонують кредит онлайн взяти за лічені хвилини.

Для того, щоб отримати позику, клієнту МФО не потрібно збирати довідки з місця роботи, шукати поручителів, або предмет застави. Власне, немає необхідності навіть виходити з дому, адже більшість цих організацій пропонують отримати кредит на картку в режимі онлайн. Все що залишиться зробити:

  • Перейти на портал швидкого кредитування – Money4Me.com.ua.
  • Оцінити та переглянути усі пропозиції від МФО.
  • Обрати, ту що найбільше до вподоби.
  • Оформити заявку та отримати гроші на банківську карту.

Спробуйте просто зараз отримати кредит від Money4Me.com.ua та ви назавжди забудете про незручні розмови та прохання, щодо коштів до друзів, близьких, чи знайомих.