fbpx

5 найбільш приголомшених фактів про банки та кредити

Історія кредитних відносин настільки багаторічна, що вже змогла обрости міфами, цікавими фактами та приголомшеними розповідями, тому до вашої уваги ТОП – 5 найдивовижніших, про які ви ще точно не чули.

Історія кредитних відносин настільки багаторічна, що вже змогла обрости міфами, цікавими фактами та приголомшеними розповідями, тому до вашої уваги ТОП - 5 найдивовижніших, про які ви ще точно не чули.

1. Вартість кредитної картки. Зазвичай, в банківських відділеннях при першому оформленні пластикової карти пропонують її придбати. Вартість її досить символічна, однак цікавим є те, що сума не перевищує 1 долара.

2. Перша банківська організація. Найстарішим банком в світі визнано – Banca Monte dei Paschi di Siena, що знаходиться в Італії, і цікавим є те, що близько 5 століть в організації видавали лише кредит готівкою.

3. Небажаний список. Сучасне кредитування також набрало кілька приголомшених фактів, адже існує так званий – «не оприлюднений список клієнтів». В ньому міститься перелік осіб, що аж ніяк не користуються довірою кредиторів, і очолює його – колишні працівники банківського відділення.

4. Країна банківської індустрії. Швейцарія – безумовний лідер по кількості кредитних організацій, а їх на секундочку – 4000, та в загальному в їх сейфах міститься понад 52000000000000 доларів. І так – це число з 12-ма нулями.

5. Конфіденційність інформації. Цікаво, що в тій ж Швейцарії ніколи в житті не було розголошено особисті дані жодного клієнта. Навіть в моменти судових засідань зберігалась банківська таємниця, а користувача називали певним зашифрованим кодовим ім’ям.

Звичайно, що такі факти не можуть не привернути увагу і стануть неабияким відкриттям для більшості читачів. Однак, на сьогоднішній день число банківських організацій та кредитних компаній на території нашої держави настільки великий, що більшість користувачів просто губляться у виборі.

Портал швидкого кредитування Money4Me.com.ua пропонує скористатись пропозиціями від кращих та надійних мікрофінансових організацій та отримати кредит від банку за лічені хвилини. Просто завітайте на сервіс та обирайте вигідні варіанти швидких займів на будь – який смак.