fbpx

Как устроена банковская карточка?

Сегодня, такой финансовый помощник, как «банковский пластик» стал незаменимым другом каждого украинца. Ничего удивительного в этом нет, ведь за последние несколько лет таких карточек увеличилось на 16% процентов и их количество не перестает расти. Однако, не все понимают процессы работы «пластика», поэтому именно об этом расскажем вам сегодня.

Сегодня, такой финансовый помощник, как «банковский пластик» стал незаменимым другом каждого украинца. Ничего удивительного в этом нет, ведь за последние несколько лет таких карточек увеличилось на 16% процентов и их количество не перестает расти. Однако, не все понимают процессы работы «пластика», поэтому именно об этом расскажем вам сегодня.Що таке банківська картка?

Пластик на якій міститься повна інформація про розрахунковий рахунок клієнта та його особисті дані, називається саме банківською картою. Її суть полягає в тому, що завдяки магнітній смужці можна:

  • Робити покупки в мережі інтернет, торгових точках де встановлений термінал.
  • Переказувати гроші по всьому світу.
  • Оформити кредит гроші онлайн на Money4Me.com.ua.
  • Отримати позику на карту з допомогою банківської установи
  • Зняти гроші в кредит та отримати готівку.

Розміри картки відповідають усім стандартам, які переоцінювались та змінювались протягом кількох десятків років. На сьогоднішній день, ми маємо пластикову карту, довжина якої 86 мм, ширина — 54 мм, товщина — 0.76 мм.

Цікаво, що ще кілька років тому, українці використовували картку лише для переказів, а от зараз – мінімум 60 відсотків з них розраховуються щодня.

Яка інформація вказана на банківській картці?

Важливо розуміти, яка саме інформація вказується на картці, от на лицьовій стороні можна знайти – логотип банку, чіп, що містить платіжну інформацію, тип карти (дебетова чи кредитна), 16 цифр індивідуального номера картки, термін її дії, у форматі «мм / рр», прізвище та ім’я власника картки або іншу платіжну інформацію.

Якщо перевернути банківську карту на зворот, то тоді ми побачимо — номери телефонів гарячої лінії банку, магнітну смугу, яка містить платіжну інформацію клієнта, посилання на додатки, сайт та спеціальні пропозиції від партнерів банку, а також захисну голограму — в довільному місці.

Сподіваємось така інформація стане не лише цікавою, а й корисною для вас та ваших близьких, адже впевнені, що кредитні та банківські карти знаходяться в гаманці в більшої кількості наших читачів.

Якщо банківський рахунок близький до нуля, не варто засмучуватись, адже портал Money4Me.com.ua та онлайн кредит завжди до ваших послуг і пропонує швидку позику за лічені хвилини.